Jak stworzyć dobry e-sklep?

. Dlaczego warto inwestować w e-commerce?Pozycjonowanie stron wwwDobre miejsce w wyszukiwarce internetowej stanowi gwarancję tego, że internauci wejdą na nowo przygotowaną stronę internetową. Jednak, żeby taka strona posiadała dob

Jak stworzyć dobry e-sklep? Projektowanie sklepów internetowych katowice
Programy do handlu w internecie jest bardzo potrzebne. Przedsiębiorstwa takie jak: mają w swojej ofercie tworzenie i administrowanie sklepami internetowymi. Dlaczego warto inwestować w e-commerce?

Pozycjonowanie stron www

Dobre miejsce w wyszukiwarce internetowej stanowi gwarancję tego, że internauci wejdą na nowo przygotowaną stronę internetową. Jednak, żeby taka strona posiadała dobry ranking musi zostać należycie przygotowana pod każdym względem, posiadać chwytliwe słowa kluczowe i ciekawą grafikę. Administratorzy stron www, którzy zauważają, że ich strony nie cieszą się wielkim zainteresowaniem, czasami decydują się na skorzystanie z usługi pozycjonowania stron www.

Wykonanie takiej usługi polega na przejrzeniu strony internetowej i jej uzupełnieniu pod względem słów kluczowych i używanych na niej fraz. Poza tym sprawdzone zostanie, jakiego typu linki prowadzą do stron internetowych, ponieważ może się okazać, że przyczyną utraty przez jakąś stronę popularności mogą być wadliwe linki.


Czy warto mieć sklep internetowy

E-commerce zaczyna bardzo dynamicznie zdobywać rynek i ilość e-sklepów zwiększa się w zastraszającym tempie. Jeżeli jeszcze nie masz e-sklepu to znaczy, że już jesteś w tyle za swoja konkurencją. I to stwierdzenie jest prawdziwe dla sporej części prowadzonych sklepów stacjonarnych, a nawet usług...

Warto więc już teraz pomyśleć o stworzeniu sklepu, ponieważ jest na zapotrzebowanie, ludzie coraz częściej chcą mieć możliwość zobaczenia oferty zanim pojada do stacjonarnego sklepu lub kupią towar przez nasz sklep.


Zakupy w internecie i bezpieczeństwo

Rozwój elektronicznego handlu uzależniony jest w dużym stopniu od niezawodności standardów pozwalających na bezpieczne przeprowadzanie transakcji sieciowych. W przypadku sklepu internetowego o względnym bezpieczeństwie można mówić dopiero wówczas, gdy spełnione są przynajmniej cztery podstawowe założenia:

-możliwość potwierdzenia tożsamości obu stron transakcji.

-szyfrowany kanał transmisji na drodze klient ? sprzedawca zapewniający poufność przesyłanych informacji, przede wszystkim numerów kart kredytowych. Obecnie stosowanymi rozwiązaniami są protokoły szyfrujące SSL (Secure Sockets Layer) oraz SET (Secure Electronic Transaction).

-zabezpieczenie serwera sklepu przed dostępem do prywatnych informacji o klientach przez osoby do tego nieupoważnione.

-zabezpieczenie serwera sklepu przed celowymi atakami przeprowadzanymi zarówno z zewnątrz (z Internetu), jak i od środka (z sieci lokalnej przedsiębiorstwa).

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Handel_elektroniczny