Odjazdowo i ślubowo!

je mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta...do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!Wybierz dobrego,

Dodane: 10-03-2015 09:51
Odjazdowo i ślubowo! Na prawie każdą istotną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale też warto zadbać o właściwy pojazd, którym pojedziemy na miejsce. Są wydarzenia mniej i bardziej dla nas ważne, ale wydaje mi się, że najważniejszą okazją, aby porwać się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta... - i możemy się przejechać Bugatti, McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Wybierz dobrego, nie taniego fotografa ślubnego

Inna kwestia, że są również fotografie wyjątkowe. Za tym idzie odpowiednio wysoka cena, oraz problemy z rezerwacją terminu. Co nie powinno dziwić, jakość kosztuje, a mimo wszystko klientów nie brakuje.

Czy warto mieć takiego fotografa na własnym weselu? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre fotografie zawsze będą piękną pamiątką, którą z dumą będzie można prezentować następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Poszperaj i przejrzyj różne oferty

Przejrzyjmy nie tylko portfolio na stronie fotografa, ponieważ lądują tam tylko wyselekcjonowane, najlepsze ujęcia. Zwróćmy uwagę jeszcze na bloga - tam zazwyczaj są zdjęcia z każdego ślubu, a jeżeli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w portfolio. A jeżeli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Żenujący poziom fotografii ślubnej

Kolejna kwestia, to wymagajmy podpisania umowy, żeby nie wyszły później jakieś dodatkowe koszty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Niestety, większość ujęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeśli chodzi o artyzm. W wypadku tego rodzaju usługi najważniejszy głos ma rynek, z tego powodu liczy się - dosłownie cena.


Pamiętaj o rezerwacji!

Zasadniczo - jeśli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, powinniśmy się liczyć z tym, ze fotograf może mieć już pełny grafik. Nie zapominajmy, że wesela mają miejsce zazwyczaj w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Dlatego polecam wczesną rezerwację, aby zapobiec problemom. Zwłaszcza, jeśli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Krótki cytat- ślub

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub