Promujemy firmę w internecie

na dużo sposobów,...są metody etyczne i nieetyczne. Czyste pozycjonowanie to metody w pełni etyczne i legalne, główne założenia są takie by nie zaszkodzić pozycjonowanej stronie, ani klientowi. Jest to metoda, która daje stały efe

Dodane: 26-11-2014 11:02
Promujemy firmę w internecie pozycjonowanie kraków
Artykuł o tym jaka usługa jest i dlaczego warto zainwestować w promowanie swojej firmy w internecie.

Warto być cierpliwym przy pozycjonowaniu

Optymalizować pod wyszukiwanie można na dużo sposobów,...są metody etyczne i nieetyczne. Czyste pozycjonowanie to metody w pełni etyczne i legalne, główne założenia są takie by nie zaszkodzić pozycjonowanej stronie, ani klientowi. Jest to metoda, która daje stały efekt, brak ryzyka usunięcia witryny z wyszukiwania. Jest też blackhat pozycjonowaie jest to odwrotność białego seo i często daje bardzo szybki krótkotrwały efekt i najczęściej kończy się na usunięciu witryny w wyszukiwarce. Smutne jest to, że dużo firm wykorzystuje tą właśnie metodę, co na szczęście jest szybko wyłapywane przez nowoczesne wyszukiwarki i prowadzi do szybkiego usunięcia takiej strony.


Ewolucja wyszukiwania w sieci

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


Dobre słowa kluczowe = dobre efekty

Dobór słów do pozycjonowania to istotna kwestia, ponieważ od tego zależy czy nasza strona na daną frazę pojawi się w wynikach wyszukiwania czy też nie. Dla fachowego pozycjonera sprawa doboru fraz to bardzo istotny etap rozpoczęcia pozycjonowania strony. Nie można od tak sobie wybrać losowe frazy z danej branży, gdyż mogą one nie zgadzać się z treścią strony i totalnie nie pasować do profilu branżowego firmy, co pewnie skończy się brakiem efektów pozycjonowania. Nie jest to jednak jedyna ważna kwestia w dziedzinie SEO. Jest wiele innych rzeczy, które mogą pójść nie tak.